Biżuteria dla dzieci

Dowiedz się więcej o biżuterii dla dzieci na www.bizuteriadladzieci.com

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto zakupić pociechom własne akcesoria. Idealnym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru akcesoriów dla dziewczynek powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Kolejnym aspektem jest wygląd. Pierścionki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te żywe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatuszka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążeczki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.