kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich produkcji kruszec, projekt oraz szlachetne minerały, ale też rodzaj zapięcia. Na rynku znajdziemy najróżniejsze rodzaje zapięć – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią minimalizm i komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na wyjątkowe imprezy i te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, ale stylowych kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie rozmiary i nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych strojów. Do biura warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal równie korzystnie, co prawdziwe, ale ich możliwe zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne minerały, które naprawdę dobrze komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]