Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Dalsze informacje o kolczykach

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej wybieranych przez panie dodatków. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także w jakich sklepach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże wytworne. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które wspaniale wysmuklają szyję. Mogą być ozdobione drogocennymi klejnotami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy umiejętnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby ciągle prezentowały się perfekcyjnie. Należy wycierać je co jakiś czas suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne środki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych technik polerowania, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Takie substancje mocno podrażniają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.