pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

Srebrne pierścionki to symbol klasycznej wykwintności. Każda szykowna Polka powinna posiadać w swojej szkatułce dodatki wykonane z tego niezwykłego stopu. Sprawdźmy więc, czym cechują te piękne dodatki, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej popularna?

Najwyższa zawartość srebra to 999, lecz takie srebro staje się tworzywem plastycznym, nieodpornym na wszelkie zarysowania i jako biżuteria może łatwo ulec zniszczeniu. W sklepach dostaniemy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki produkowane z próby 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub bardziej okazały. Te najbardziej efektowne okraszone są cyrkoniami, perłami, koralem, jak również diamentami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – zmniejszenia lub rozszerzenia ich wielkości, o co zadbają profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się idealnie jak najdłużej, pamiętajmy o ich regularnym nabłyszczaniu.

Czy w sklepach internetowych kupimy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię dostaniemy u każdego jubilera. Zamiast jednak przepuszczać fortunę w sklepach stacjonarnych, warto poszperać również w Internecie, gdzie kwoty są nawet o 25 procent niższe. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych fasonach, ozdobione wysokogatunkowymi minerałami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a w razie potrzeby mamy prawo oddać zakup z powrotem. Takie witryny online to bogaty wybór i czysta przyjemność dla każdej damy.