Wisiorki ze srebra

Jeśli chcesz kupić wisiorki srebrne, skieruj się na tę stronę.

Moc wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety możliwość kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz mieć zawieszony blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Równie istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łezki, kwadratu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroki wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]