Wyjątkowe kolczyki z koralem

Więcej o kolczykach z koralem na www.bizutik.pl/kolczyki-z-koralem.

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią muszą znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wieków. Mówi się, że zmniejszają tendencje samobójcze. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Ma działanie wyciszające. Koral posiada również właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral jest amuletem przypisywanym osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososiowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nie są ani zbyt ozdobne, ani nadmiernie skromne. Taki rodzaj biżuterii można wkładać na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi całą postać, a w zestawieniu ze zwiewną spódnicą doda Ci kobiecości.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]