Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Z pełną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Teraz bardzo często wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo artykułów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od rzeczoznawcy

Zakup srebrnego pierścionka, naszyjnika czy broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru lub wykona nowy. Kolejnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, wskaże popularne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się na imieniny, ślub czy chrzest.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam wisiorek lub odpadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek czy też wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu trzymamy zniszczoną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]