Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Jeśli interesuje Cię aktualna oferta wypraw górskich dla początkujących, wejdź na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i rzetelnie przygotowane wycieczki pod okiem zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Zapraszamy na trekkingi, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i dysponują pewnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń i poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Firma angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]