Jakie rodzaje czapraków można kupić w sklepie jeździeckim?

Zobacz, gdzie kupić czapraki dla koni.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów znakomicie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wykonane z bawełny, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także dobrze się prezentują. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]