Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Dowiedz się więcej o akcesoriach do jazdy konnej

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, ochraniacze, owijki, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]