Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Chcesz kupić skrzynkę teletechniczną? Sprawdź telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle funkcjonalne. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – praktyczna i dopasowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy dwa podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Bardzo często spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – tj. skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – modemy TVK, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia możemy zainstalować na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed dostępem osób niepowołanych

Priorytetowym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu służą wzmocnione zasuwy. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne ze względu na dzieci. Nie zapominajmy również o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]