Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Poznaj ofertę dostawcy silników elektrycznych.

Coraz szersze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych światowych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory i silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także silników prądu stałego wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się dużą niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji obrabiarek, systemów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]