polski psycholog w UK, Birmingham, Coventry

Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz nadal nie brak osób skorych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele problemów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również trudności z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem pracy. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Zachowania te niezwykle ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339