Zwalczaj ból falą uderzeniową

Na http://bit.ly/2YEOxIs znajdziesz więcej szczegółów o wyposażenie terapia falą uderzeniową.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, ostroga piętowa, zapalenie ścięgien czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, co pozwala na przeprowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Współczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]