Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Potrzebujesz wiadomości o automatycznej księgowości? Dobrze trafiłeś!

Biznesmeni stale szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale także i tych małych, które każdego miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności abonamentowe, toteż doskonale sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]