Czy warto skorzystać z usług agencji marketingowej?

Odwiedź k-myk.pl. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów z agencji marketingowej Kraków

Kiedy prowadzi się firmę, niezależnie czy zajmujemy się świadczeniem usług, sprzedażą czy produkcją, działania reklamowe powinny być ważnym elementem kreowania jej rozpoznawalności. Większe przedsiębiorstwa oraz spółki mają finanse na utworzenie i opłacanie własnych działów ds. marketingu, natomiast mniejsze firmy, które okazjonalnie decydują się na akcje promocyjne, z reguły szukają pomocy u zewnętrznych agencji reklamowych.

Agencja reklamowa – zespół specjalistów pomoże Ci dotrzeć do klienta

Agencja marketingowa to grupa kreatywnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących wieloma kwalifikacjami przydatnymi w branży reklamowej. Dzięki zatrudnieniu zawodowców doskonale orientujących się zarówno w zakresie tradycyjnej komunikacji medialnej, kampanii marketingowych w sieci (animacje i klipy viralowe, social media), jak i grafiki (w tym przygotowanie do druku), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą liczyć na stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i szablonami akcydensów (papier firmowy, koperty czy wizytówki), a te które posiadają już własne logo mają pewność, że zostanie ono odpowiednio użyte w trakcie tworzenia materiałów promocyjnych – stoisk targowych, ulotek, plakatów czy billboardów. Agencja marketingowa napisze też interesujące, unikalne wpisy na stronę internetową zleceniodawcy, jak również opracuje schemat komunikacji z klientami za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram lub Facebook.

Do kogo adresowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji marketingowej adresowana jest w głównej mierze do podmiotów, które nie dysponują swoim działem promocji. Aczkolwiek nie znaczy to, że to jedyny model współpracy. Praca agencji w wielu przypadkach polega na wsparciu istniejącego już w firmie działu ds. promocji. Jeśli zatem nie ma on praktyki w przygotowaniu targów, konferencji czy spotkań z klientami wymagających zwykle drobiazgowego planowania, te zadania może wykonać zewnętrzna agencja marketingowa. Może ona także posłużyć za narzędzie wspierające tworzenie harmonijnej oraz wykwalifikowanej grupy pracowników – należy powierzyć jej opracowanie programu szkoleń czy też zaplanowanie warsztatów integracyjnych. Na rynku działają dziesiątki agencji marketingowych, należy jednakże wybierać te, które dają dostęp do znacznego zespołu wykwalifikowanych specjalistów. Pozwala to na zlecenie wszystkich czynności reklamowych jednej agencjii w rezultacie – większy nadzór nad spójnością kampanii oraz wizerunku marki.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]