Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Skieruj się na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/, aby skorzystać z wiedzy specjalistów.

Panoramy sferyczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz lokali usługowych czy firm. Zwykle widzimy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale też napotykamy je na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie realnego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia nieruchomości, lokalu lub budynku poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetna metoda na promowanie Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania pomieszczeń hostelu, lokalu gastronomicznego czy biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej ciekawa oraz pomaga wnikliwie poznać oglądane punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność do świadczonych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale także jeśli pragniemy przybliżyć naszym klientom biuro, w którym pracujemy lub zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Wykonanie panoram sferycznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych rekomenduje się zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które ponadto będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]