Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Tu znajdziesz dalsze informacje o usługach rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów fotograficznych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto postawić na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego warto wybrać rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy źle wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na inne serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też reklamować się wyjątkowym logo, które informuje, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]