Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Dowiedz się, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz łatwość wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, działających tylko na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Katowicach, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych czy też usług stosują głównie frazy lokalne, innymi słowy zawierających nazwę konkretnego miasta, przykładowo “masażysta kraków”, “cukiernia kraków” czy “sklep odzieżowy kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, mieszkającym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym samym dotrzeć do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, pozyskiwanie linków, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]