Projekt gazety dla pracowników

Projekt gazety. Dowiedz się, kto może to sporządzić.

Korporacyjny biuletyn to wspaniały sposób komunikacji między pracownikami, ale także działanie wykraczające poza mury firmy. Zobaczmy zatem, jakie materiały można umieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – redukcja błędów komunikacyjnych w przedsiębiorstwie

Korporacyjny biuletyn może spełniać 2 role. Najważniejszą jest komunikacja wewnętrzna – informowanie o zdobytych nagrodach, chwalenie się wzrastającymi osiągami, rozmowy z wyróżniającymi się pracownikami. Tego typu gazetki mają duży wpływ na działanie całej korporacji, gdyż znakomicie motywują personel. Dzięki temu pracownicy bardziej angażują się w życie przedsiębiorstwa, czują więź z zespołem, a ich rutynowe powinności przynoszą im więcej satysfakcji. Badania dowodzą, że firmowy biuletyn sprawia, że pracownicy chcą ulepszać swoje wyniki, podnosi się też poziom zdrowej rywalizacji. Wielką zaletą jest także likwidowanie błędów komunikacyjnych pomiędzy jednostkami, które są częstą przyczyną konfliktów w wielu korporacjach. Korporacyjny biuletyn gwarantuje też pełną przejrzystość strategii zakładu.

Projekt gazety – wykorzystaj usługi doświadczonego studia graficznego

Oczywiście firmowy biuletyn to też świetna metoda komunikacji zewnętrznej. Gazetka trafia do czytelników takich jak: konsumenci, firmy konkurencyjne, potencjalni inwestorzy, potencjalni pracownicy. Gazeta korporacyjna w ten sposób spełnia cele promocyjne, podnosi wyniki sprzedażowe oraz wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o wydawaniu firmowego biuletynu musimy najpierw zwerbować zespół redakcyjny i zaplanować kwestie związane z wydawaniem broszury. Warto skorzystać z usług fachowców (tj. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, określą format i zatroszczą się o druk. Z ich pomocą gazeta firmowa z pewnością spełni swoje zadanie.

Nasz adres:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]