Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Dowiedz się więcej o blachach na rąbek na www.regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się je kupić? Prezentujemy panele dachowe na rąbek stojący oraz sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – trwałość i piękny wygląd

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze uznanie, dlatego że doskonale łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Odporna na uszkodzenia oraz pięknie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się łatwym oraz równocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe świetnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym), a zarazem jest niepodatne na rdzę i mocne.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla tradycyjnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod kątem zastosowanej technologii oraz wytrzymałości. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy pokrytej dodatkową powłoką, która gwarantuje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają również zminimalizować koszty związane z budową – bez wątpienia ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blach na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08