Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Jeśli chcesz kupić butelki do wina w hurcie, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to także sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, niszowym lub smakowitym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w słoiki oraz butelki ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo pasztety, oliwę lub marmolady, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy. Nabycie butelek i słoików w hurcie jest zatem dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania całymi paletami zwykle można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem też dostanie towar szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – butelki, słoje i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki szklane (idealne do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoiczki. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą też odebrać nabyty towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoików bądź butelek w hurcie można też kupić odpowiednią ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]