Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Środki czystości chemia. Zdobądź więcej informacji.

Aby zachować czystość – tak w domu, jak i w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne środki oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z trudnym brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – likwidacja zabrudzeń różnego rodzaju

Oferta profesjonalnych środków czyszczące skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi graffiti, ognisk pleśni, osadu z tłuszczów bądź kamienia kotłowego.

Chemia profesjonalna – zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na pielęgnację oraz ochronę powłok szczególnie wystawionych na wandalizm i szkodliwe oddziaływanie różnych elementów. Znajdziemy wśród nich środki do osłony metali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto wspomnieć, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasz adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]