Czy są zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Więcej na temat Dolce Gusto kapsułki zamienniki na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/.

Ekspresy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w pejzaż naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, iż dają łatwy dostęp do fantastycznych kompozycji kawy. Konesery tego napoju z czasem uznali, iż nie muszą się ograniczać tylko do oferty jednego producenta, toteż na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka firm, które zaczęły pomału podbijać serca sympatyków kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest mocne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto posiada firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował także własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz gorącą czekoladę (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje też aromatyczną czarną kawę Intenso o głębokim smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Dolce Gusto?

Kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich cena w sklepach online jest w większości wypadków o kilkanaście procent niższa, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeśli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie niekorzystnie na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu spisu ekspresów zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]