Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Jeśli potrzebujesz drukarki 3D, skieruj się na ten adres.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Wyliczono, że używając drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można nieomal o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej klasy urządzeń i usług, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Drugim liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją i bezproblemową obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można błyskawicznie otrzymać jednakowe prototypy, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w różnych branżach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany wydruk jest solidny i dokładny, a w toku procesu wydruku nie tworzą się wypaczenia ani przemieszczenie się warstw.

Nasz adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]