Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Jeśli szukasz etykiet na wódkę weselną, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej zarzewia jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać butelki na imieniny, Sylwestra lub wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale też dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki prezent jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak takie butelki z alkoholem mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, dodając na nich informację o podziękowanie za obecność, imionach Państwa Młodych lub miejscu i dacie wesela. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych kolorach i wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Etykiety na butelki – udekoruj własne trunki

Etykietami z własnym tekstem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeśli produkujesz swoje wina, soki czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z kolegami albo rodziną nawet bez okazji, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę pospolitej butelki. Na dodatek flaszki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]