Poznaj ofertę zamienników kapsułek do ekspresu Nespresso?

Jeśli chcesz kupić kapsułki kompatybilne z Nespresso, koniecznie wejdź na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/.

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu powoli zdobywały kolejnych miłośników. Obecnie jest to marka znana na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wykonuje wiele popularnych firm.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Nespresso?

Decydując się na zakup ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do używania kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki rozmaitych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z szeroko znanych i rozpoznawanych w Polsce firm jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o umiarkowanej mocy, zawierające mieszankę kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na połączeniu arabiki i robusty. Innym znanym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor mocnych w smaku połączeń robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Trieste, Venezia, Roma i Firenze. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty prażonych orzechów, suszonych owoców czy pieczonego chleba. Inni poważani włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Spirito Della Tanzania czy Cuore bez kofeiny) i Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, Amaretto, Arabic czy Light).

Zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso również od polskiego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso wytwarza również polska firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Wytwarza ona kawy o intensywnym smaku, np. Ristretto, Lungo czy Classico Italiano, w tym także kawy aromatyzowane – Carmel, Vanilla, Hazelnut i Chocolate.

Podstawowe opakowania obecne w większości sklepów zawierają najczęściej 10 kapsułek z kawą. Jednakże dla klientów, zamawiających kawę hurtowo, kilku producentów także pudełka zbiorcze po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają znacznie zmniejszyć cenę napoju. W przypadku, kiedy nabywca ma wątpliwości, czy dany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim wyśle zamówienie powinien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]