Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Szukasz baniaka na wino? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]