Przewoź bagaże bezpiecznie – boxy dachowe

Potrzebujesz boxu dachowego? Zobacz tu.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – duża ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to bardzo praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]