Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Chcesz nabyć maseczkę wielokrotnego użytku? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Koronawirus, który opanował cały świat, nieodwołalnie odmienił nasze życie oraz kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego narzucają obowiązek stosowania licznych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do apteki bądź restauracji, gdzie zwykle przebywamy w większej grupie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – lekka oraz wytrzymała

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z tkaniny są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona przed zakażeniem patogenami w podobnym zakresie jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa nos i usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są wytrzymałość, komfort oraz jedynie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być używana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą całość można również czyścić ręcznie (nawet do 30 razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla osób starszych i sportowców

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać maseczki ochronne w trakcie pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie drażni. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co zapewne docenią młodsi użytkownicy.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]