Urocze celebrytki

Chcesz zamówić celebrytkę? Odwiedź ten adres

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą starsze i młodsze kobiety. Duży wybór wzorów i materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, że każda pani łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]