akcesoria do alkoholu

Warzysz piwo w domu? Będziesz potrzebować akcesoriów do alkoholu

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś nader popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale też możliwość wytworzenia napojów według własnych upodobań, chęć eksperymentowania i zadowolenie płynące z picia swoich alkoholi. Gros osób samodzielnie sporządzających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, choć nie brak też miłośników domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których napojach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich rurek, korków, balonów czy pojemników. Ponadto, do każdego rodzaju trunku potrzebne są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś w przypadku piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak lista potrzebnych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z napojami wypada odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo inne domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Znacznie lepiej będą jednakże wyglądać butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez albo bez wstydu wręczyć krewnym jako prezent. Odrębny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale także tych kupionych w sklepie i podkreślić tym sposobem charakter imprezy.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]