Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Sprawdź, gdzie zamówić kontenery na odpady.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]