Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Jeśli potrzebujesz kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo, koniecznie sprawdź http://bit.ly/2T2GNiI.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i za czasem pozyskała sobie kolejnych miłośników. Ten wygodny proces pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości w niezwykle prosty sposób – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w urządzeniu, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można cieszyć się świeżo parzonym napojem.

Kawy single origin z Kolumbii i Angoli – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w kapsułki z kawą od jednego producenta. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest w sklepach – także w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż wywodzi się z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, dlatego że stworzyło go wiele najrozmaitszych składników, między innymi pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Dodawanie do takich kaw dodatków aromatyzujących lub mleka tłumi ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Kolumbii i Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – tania każdego dnia

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w pensjonatach czy biurach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka – zwykle mieści się w przedziale 1-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza niż tożsamy napój serwowany w kafejkach w galerii czy w bufetach w biurze. Nietuzinkowe wzornictwo oraz niewysokie ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych domach. Za ich sprawą będziemy radować się filiżanką takiej kawy każdego poranka, a przy tym zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości napój w trakcie okazjonalnych spotkań, bez strachu o wysokie koszty. Jeżeli chcemy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się wcześniej czy będą nadawać się do naszego urządzenia.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]