Zastosowanie słoików z kranikiem

Jeśli chcesz zamówić słój z kranem, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/ydxnxtyp.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, soków, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]