Co daje wynajem szalunków?

Tu znajdziesz więcej informacji o ofercie wypożyczalni szalunków.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, jednak spotyka się też wersje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety ze względu na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często spotykana usługa.

W jakich przypadkach wybrać wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej ekipy, warto sprawdzić zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o komforcie, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować poważne wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je dostarczy. Jak ją wybrać? Warto zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, że szalunki okażą się wytrzymałe i praktyczne. Naprawdę istotna okaże się też troska o klienta – w sytuacji, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze natomiast skorzystać z internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy sądzą wcześniejsi kontrahenci.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]