Nowatorskie projekty domów drewnianych

Co powinno się wiedzieć o domy drewniane projekt?

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać także w zimie? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – lżejsza struktura

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza duże oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z murowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej powszechne. To mieszanka nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem tatrzańskim. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym ekipom

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, co sprawia, że w środku panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Kolejnym plusem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać także podczas zimy, bo całość prac realizowana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]