Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Aktualna oferta kursu digital paintingu znajduje się tutaj.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, filmem i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]