Do kogo kierowana jest oferta szkoły rysunku?

Lekcje rysunku - sprawdź aktualną ofertę.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie korzystnie wpływa na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania zdolności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Wiele osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to szczególnie takich miast jak Kraków, Gdańsk, Warszawa czy Łódź. Nie brakuje również kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb odbiorców o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły oferują również naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]