Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Tu poznasz aktualną ofertę kursu rysunku dla dzieci Kraków.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się też osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]