Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

Jeśli chcesz zamówić catering do firm, wejdź na https://bit.ly/3iVK8gp.

Ważne rozmowy biznesowe, sympozjum bądź szkolenie – każda większa firma na pewno w końcu stanie przed problemem zaplanowania eventu tego typu. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeżeli na urządzanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – zagwarantuj zaproszonym na konferencję przekąski i napoje

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły program wykładów, między którymi wskazane są na ogół dwie-trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć kompletny obiad w okolicznej jadłodajni. Z tej przyczyny niezbędne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, nawet zanieść na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie dłoni i koszuli. W ramach usługi cateringu dla firm udostępniany jest też sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – zapewni to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach wytężonego skupienia. Dodatkowo jest to także sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w mniejszej grupie tematów poruszanych na kursie. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych konferencji bądź płatnych wykładów nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku bądź własnoręcznie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał też o komforcie partycypantów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]