catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy – menu dostosowane do budżetu i potrzeb zamawiającego

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz uczcić ją wraz z krewnymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i poczęstować je wybornymi napojami i posiłkami. Możesz próbować przygotować je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie gości ciężko jest wygospodarować na to czas. Poza tym to twoja impreza i chcesz się na niej wyśmienicie bawić, a nie siedzieć w kuchni bądź udawać kelnera. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne święta rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zostaw profesjonalistom!

Gdy przywołuje się cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o imprezach biznesowych lub cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie uczestników rozpatrywał on opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym zakresie. I rzeczywiście, przez wiele lat firmy cateringowe nie oferowała obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków także tych większych, jeżeli nie było to związane z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z opcji wynajęcia sali czy postanowimy urządzić imprezę we własnym mieszkaniu albo ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – obsługa komunii, chrzcin oraz studniówek

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą dostępną na każdą rodzinną okazję (i nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez trudu przygotują dania współgrające z charakterem imprezy, nieważne czy potrzebujesz catering na imieniny, na komunię lub na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje również obsługę studniówek, komersów i półmetków. Poszukując firmy świadczącej tę usługę zalecamy wybrać taką, która jest w stanie zaadaptować menu do życzeń i portfela klienta, a także kompleksowo obsłużyć event, m.in. oferując pomoc w ułożeniu i przyozdobieniu stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]