Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Na lastrada.pl zlecisz catering.

Gdy planujesz ważne wydarzenie prywatne czy biznesowe, na które spraszasz znaczną ilość gości, na ogół nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w hipermarkecie – ważne eventy najczęściej wymagają uroczystej oprawy także w kwestii dań. Zatem nie powinno się rozstawić na stolikach uczestników najzwyklejszych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Catering świąteczny oraz okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringu przeważnie świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie dań na Wigilię, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na śluby, chrzciny lub komunie. Oferty te są odpowiednio dostosowane do wymogów konkretnych imprez, dlatego często różnią się od siebie m.in kosztem oraz typem potraw proponowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usługi cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie wyszczególnić własne oczekiwania, a jednocześnie być też otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja eventów rozmaitego rodzaju to codzienność, a długoletnia praktyka w tej branży sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które zadowolą wszystkich naszych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to oszczędność czasu

Przygotowanie dań choćby dla małej ilości gości bywa dużym problemem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych kluczowych elementów wydarzenia. Daje to też możliwość uraczenia gości wyjątkowymi posiłkami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy. Należy przy tym zaakcentować, iż istotną cechą posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich kompozycja na stole. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń zapewniają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]