Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Chcesz dowiedzieć się, kto ma w swojej ofercie organizację wesel w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty lub śluby, od dawna nie są już organizowane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na które sprasza się nieraz nawet i stu gości. Jasne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę wymyślić menu, a później przyrządzać i zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawił się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – smaczne dania, które oczaruje gości

Organizacja zabawy weselnej to ogromny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , układanie listy gości oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości trunków i zakąsek serwowanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zbierze ich przy stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć należytą oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, aby stoliki były cudownie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania były smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również żeby obsługa profesjonalnie serwowała gościom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające zawodowych managerów, kelnerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Wesela rządzą się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowaną wstępnie listę oferowanych dań głównych, przekąsek i trunków dopasowanych do estetyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość osobiście skomponować kartę dań z zaproponowanych potraw. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę klienta podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów dań.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]