Co oferuje biuro rachunkowe?

Uzyskaj więcej informacji o usługach świadczonych przez biuro rachunkowe Katowice, zajrzyj w to miejsce.

Prowadzenie księgowości w niewielkich przedsiębiorstwach okazuje się zwykle powodem sporych problemów. Mniejsze podmioty zwykle nie mogą pozwolić sobie na to, by przyjąć specjalistę na etat, a ich właściciele często nie umieją starannie pokierować finansami. Na szczęście wyjście z tej sytuacji jest prostsze niż myśli część z nas – należy tylko zdecydować się na skorzystanie z usług świadczonych przez biuro rachunkowe. Jakie konkretnie korzyści dzięki temu uzyskamy? Jak otrzymać gwarancję tego, iż poziom usług będzie zadowalający?

Biuro rachunkowe – powierz budżet przedsiębiorstwa profesjonalistom od finansów

Na współpracę z biurem rachunkowym warto zdecydować się w szczególności ze względu na bezpieczeństwo finansów. Kiedy zostawimy finanse firmy ekspertom, zyskamy gwarancję, że ewentualne kontrole fiskusa nie zakończą się wystawieniem grzywien. Usługi świadczone przez biuro rachunkowe to też oszczędność czasu oraz funduszy – nie musimy troszczyć się o finansami samemu, ani zatrudniać księgowego na stałe. Należy również nadmienić o komforcie, jaki wiąże się z takimi usługami. Współcześnie nie ma już konieczności codziennie odwiedzać osobiście biura rachunkowego, ponieważ mnóstwo kwestii można uzgodnić z opiekunem naszego przedsiębiorstwa używając e-maila.

Jak znaleźć biuro rachunkowe?

Szukając biura rachunkowego nie zalecamy sugerować się tylko jego cenami – nadzwyczaj niskie koszty usług nierzadko oznaczają ich niezadowalającą jakość. Przy wyborze biura rachunkowego największą uwagę zwróćmy na to, czy jego pracownicy posiadają właściwe certyfikaty, przykładowo certyfikat księgowego wydawany przez Centrum Informacji Księgowej czy też certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wystawiany przez Ministerstwo Finansów do 2014 r. Dobrze też, jeżeli biuro rachunkowe poza doradztwem z zakresu finansów, oferuje kompleksowe usługi kadrowe, między innymi opracowanie umów o pracę, dzieło i zlecenie, prowadzenie kart urlopowych pracowników czy rozliczanie delegacji.

Nasz adres:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]