Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża transportowa ciągle się rozwija, a to na skutek globalizacji, jak również pojawiania się kolejnych rynków eksportu oraz importu. Z tego powodu potrzebuje też bardziej innowacyjnych rozwiązań, głównie tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującemu zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – tylko z surowców wysokiej klasy

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska, jak i oddziałów specjalnych. Do produkcji stosowane są wyłącznie surowce wysokiej jakości, dostarczane przez cenionych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie trzydzieści lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers przygotowanie nowatorskich projektów na światowym poziomie, co poświadcza między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o przewozie wyjątkowo delikatnych ładunków.

Producent przyczep – kompleksowy serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia albo w kilku punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje dokonywane są na terenie całej UE w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o komfort klientów, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do zabudów firmy są zawsze dostępne, co redukuje czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, co w znacznym stopniu skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.