Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Zajrzyj tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta domu weselnego w Małopolsce.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i ich goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli narzeczeni postanowią urządzać przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki trzeba wziąć pod uwagę?

Poszukując lokalu na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka znaczących czynników. Na początek musi ustalić liczbę uczestników zabawy, aby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie proste. Jeśli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, należy szukać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc ułożenie menu, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie stołów . Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

A może zabawa weselna w pałacu?

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje zniewalającą oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad setkę gości. Imprezę można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Podróż orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]