Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Projekty wnętrz mieszkań Kraków – zleć przygotowanie fachowcom.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]