Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta przyjęcia w plenerze, wejdź na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też komunie, chrzciny oraz zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli lista gości jest bardzo długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak wybierać miejsce?

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub imieniny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę gości będą stanowić najmłodsi, a więc komunie albo ceremonie chrztu, dobrze jest zorganizować w miejscu, które poza użyczeniem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się zbyt szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania serwowane uczestnikom również trzeba dobrać do okazji. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wyszukanie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w iście dworskiej oprawie urządzane są w nim chrzciny, przyjęcia komunijne i – naturalnie – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu można wynająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści aż trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania menu, poprzez ustawienie i ozdobienie stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]