Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice Kraków

Latanie staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]